Nowa Siła Kuratorska

Nowa Siła Kuratorska

Nowa Siła Kuratorska powraca na Stację Szamocin. Przynajmniej w symbolicznej on-linowej formie. Zapraszamy do śledzenia projektu. 

Wiosna w tym roku przynosi nową siłę i jest to Nowa Siła Kuratorska!

Już 15 kwietnia przestrzenią internetową poruszą działania młodych kuratorów i kuratorek. Praca studentek i studentów poznańskiej teatrologii zaowocuje XII edycją Festiwalu. W tym roku motywem jest przywracanie w dyskursie społecznym tego, co często zapomniane lub niedostrzegane. Poruszymy tematy ekologii w teatrze, musicalu zaangażowanego społecznie, edukacyjnego wymiaru gier RPG, technik performerskich oraz inkluzywności języka. Wszystkie wydarzenia zostaną przeprowadzone online w dniach od 15 kwietnia do 23 maja 2021 roku. 

Koncentrujemy się na ważnych kwestiach społecznych, etycznych i estetycznych. Każdy z projektów kierowany jest do zróżnicowanych grup, dzięki czemu realizowane wydarzenia trafiają do szerokiego grona odbiorców. Działanie w przestrzeni online, z bezpłatnym dostępem do odbywających się wydarzeń stwarza możliwość uczestnictwa w kulturze dla osób, które w warunkach na żywo nie miałyby możliwości uczestnictwa w wydarzeniach. 

W zaciszu własnego domu i komfortu swojej kanapy będzie można uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, które trafią w gusta wszystkich zainteresowanych.

https://www.facebook.com/NSKfest

http://nowasilakuratorska.blogspot.com/…/nsk-2013