Projekty artystyczne w 2023 roku na Stacji Szamocin

Projekty artystyczne w 2023 roku na Stacji Szamocin

Na wiklinowym stoliku widoczne są dwie lalki aniołów, obok skrzyneczki w miedzianym kolorze i perłowej kuli. W otwartej szufladzie siedzi trzeci anioł. Lalki mają skrzydła z efektownych strusich piór. Całość na tle ciemnego parawanu z kulistymi wzorami.
PERŁY PIEŚNI
– w wykonaniu Moniki Bykowskiej
i Luby Zarembińskiej.
Lalki Grażyna Rigall.

Stacja Szamocin realizuje w br. dwa projekty z dotacji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

„Teatr lalkowy w świetlicach wiejskich„- w tym programie aktorki Teatru Stacja Szamocin Monika Bykowska i Luba Zarembińska będą prezentować spektakle w świetlicach gminy Szydłowo ( powiat pilski). W każdym ośrodku zagrają po trzy różne przedstawienia i przeprowadzą warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Na zakończenie programu, w wrześniu w Centrum Upowszechniania Kultury odbędzie się wystawa finalna z dokumentacji fotograficznej, prasowej i internetowej.

Collage 7 kolorowych zdjęć, wykonanych przez uczestników na zajęciach z fotografii. Portrety uczestników i instruktorki.
Warsztaty fotograficzne
AKADEMII MŁODYCH LIDERÓW.

Zdjęcia Natalii Sass.

Tradycyjnie, jak od wielu lat w wakacje rozpoczną się zajęcia Akademii Młodych Liderów. Dzieci i młodzież mogą zgłaszać się już na zajęcia teatralne, plastyczne, fotograficzno- przyrodnicze oraz kuglarsko – cyrkowe. Zapisy u instruktorów, którzy spotykali się z uczestnikami w ub. roku, na FB stowarzyszenia lub pod nr 602-24-58-40.

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

KONTAKT: Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno – Teatralne „Stacja Szamocin”. 64 – 820 Szamocin ul. Dworcowa 17A.

Tel. 0 602 24 58 40 – Luba Zarembińska

e-mail: spst@wp.pl, www.stacjaszamocin.pl