Konstelacje Teatralne

Konstelacje Teatralne

Kochani miłośnicy teatru! Nadszedł czas, abyśmy trochę uchylili rąbka tajemnicy i napisali czego możecie się spodziewać w tym roku na IV Ogólnopolskim Festiwalu Konstelacje Teatralne!
Ta edycja zacznie się dużo dużo wcześniej…
Na wstępie musimy się pochwalić, że te dodatkowe atrakcje odbędą się dzięki dotacji MKiDN, dlatego już w połowie kwietnia zaprosimy Was na otwarte spektakle, które odbędą się w Poznaniu, Pile i Szamocinie! Tytuły niech pozostaną jeszcze troszeczkę w ukryciu Emotikon smile na pewno znajdzie się coś dla widzów dorosłych, ale nie zabraknie rodzinnych prezentacji!
W maju natomiast zaprosimy dzieciaki i młodzież na warsztaty interdyscyplinarne do Szamocina! Będzie ciekawie ze względu na zajęcia foto/video, reżyserii świateł (7 i 8 maja), a także teatralne oraz białego śpiewu (28 i 29 maja)!
Nie byłoby festiwalu bez części konkursowej, którą realizujemy od samego początku! Prezentacje naszych uczestników również będą otwarte dla widzów z zewnątrz! Zapraszamy na Stację Szamocin 3, 4 i 5 czerwca! Szczegóły niebawem śledźcie nas na Facebook’u i stronie internetowej www.teatrplanetam.pl
Podoba Wam się?

konst