Konstelacje Teatralne

Kochani miłośnicy teatru! Nadszedł czas, abyśmy trochę uchylili rąbka tajemnicy i napisali czego możecie się spodziewać w tym roku na IV Ogólnopolskim Festiwalu Konstelacje Teatralne!
Ta edycja zacznie się dużo dużo wcześniej…
Na wstępie musimy się pochwalić, że te dodatkowe atrakcje odbędą się dzięki dotacji MKiDN, dlatego już w połowie kwietnia zaprosimy Was na otwarte spektakle, które odbędą się w Poznaniu, Pile i Szamocinie! Tytuły niech pozostaną jeszcze troszeczkę w ukryciu Emotikon smile na pewno znajdzie się coś dla widzów dorosłych, ale nie zabraknie rodzinnych prezentacji!
W maju natomiast zaprosimy dzieciaki i młodzież na warsztaty interdyscyplinarne do Szamocina! Będzie ciekawie ze względu na zajęcia foto/video, reżyserii świateł (7 i 8 maja), a także teatralne oraz białego śpiewu (28 i 29 maja)!
Nie byłoby festiwalu bez części konkursowej, którą realizujemy od samego początku! Prezentacje naszych uczestników również będą otwarte dla widzów z zewnątrz! Zapraszamy na Stację Szamocin 3, 4 i 5 czerwca! Szczegóły niebawem śledźcie nas na Facebook’u i stronie internetowej www.teatrplanetam.pl
Podoba Wam się?

konst

Nowa Siła Kuratorska

Jedna z wychowanek Stacji Szamocin, Iga Jagodzińska (obecnie studentka poznańskiej teatrologii), organizuje na Stacji Projekt: Droga w ramach festiwalu Nowa Siła Kuratorska. Festiwal zagości na dworcu już po raz drugi. Jest to projekt studencki, któremu możecie pomóc poprzez wpłacanie datków na portalu polakpotrafi.pl Wydarzenia – wykład, czytanie i projekcje filmowe będą otwarte dla wszystkich gości. Projekt odbędzie się w dniach 20-21 maja. Serdecznie zapraszamy!

https://polakpotrafi.pl/projekt/kuratorska